Transceivers / Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - New Retail SFP-10G-SR 32 Log in    
HP
HP - SFP+ sändar/mottagarmodul - Fibre Channel - LC - begagnat  - HP Renew Silver QK724AR 50+ Log in    
HP - SFP+ transceiver module - 10GBase-LR - LC/UPC single mode - up to 10 km - 1310 nm - for HP 2-Port, 5406, 6120, 6600-24, 6600-48, SFP+ zl, SFP+ zl Module Rack Shippable  - New Retail J9151A 18 Log in    
HP - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HP D2D4324; BLc7000 Three-Phase Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7  - Nieuw spares 455883-B21-NS 17 Log in    
HP - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HP 5406, 6120, 6600-24, 6600-48; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360p Gen8  - New Retail J9150A 5 Log in    
HP B-Series
HP B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - Fibre Channel - begagnat - för HP 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48, StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ716BR 50+ Log in    
HP X130
HP X130 - SFP+ transceiver module - 10GBase-LR - LC - for HP 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF, A5830AF, FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD094B 25 Log in    
HP X130 - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - for HP 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF, A5830AF; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD092B 50+ Log in    
HPE
BLC 10GB LRM SFP+ OPT X-10 MODULE  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - HP Renew Gold C3N53AAR_G 4 Log in    
 
 Close   X
Xeptor IT Distribution gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.