Transceivers / Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX  - New Retail GLC-LH-SMD 17 Log in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Compact 2960; ME 4924, 6524  - New bulk GLC-SX-MMD-NB 4 Log in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Compact 2960; ME 4924, 6524  - Refurbished GLC-LH-SM-REF 1 Log in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX, 5508; ASA 55XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Compact 2960; ME 4924  - Refurbished GLC-SX-MM-REF 5 Log in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Cisco 5508; Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X  - New Retail GLC-T 16 Log in    
Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Base-SX - RJ-45 - insticksmodul - för BLc3000 Enclosure, BLc7000 Single-Phase Enclosure, BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 5 Log in    
HP
HP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for HP 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 2810, 3500, 42XX, 5406, 6200, V1400  - New Retail J4859C 50+ Log in    
HP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1000Base-T - RJ-45 - voor HP 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 3500, 5406, 6200, Switch 2610-48  - New Retail J8177C 34 Log in    
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
HP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HP 1700, 1810, 1910, 2530, 2610, 2810, 2910, 3500, 5406, 6200, 6600, V1400  - New Retail J4858C 16 Log in    
HP X120
HP X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - LC - for HP 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5120, 5500, 5920AF, 7506; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD119B 50+ Log in    
HP X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC - for HP 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD118B 48 Log in    
HP X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-T - RJ-45 - for HP 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5120, 5500, 5920AF, 7506; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD089B 2 Log in    
Andere producten
HP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HP 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, Switch 2900-24, V1400, vl 20  - Refurbished J4858B-REF 3 Log in    
 
 Close   X
Xeptor IT Distribution gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.